Framsida    Resultatlister    Terminlista

Resultat trimklasse

RESULTATLISTE KONKURRANSEKLASSE LANGFOSS OPP 2011

Intervallstart frå kl 13.00 *** Vêrforhold: ca 12 grader - lettskya - fint

NR:

KLASSE

STARTNR.

ETTERNAMN

FØRENAMN

F.ÅR

KLUBB

T I D:

DAMER:

1

J-16

473

Jegteberg

Ingunn

1995

Bykle IL

30.34

1

KJ

483

Fresvik

Kjersti

1992

Røldal IL

33.13

1

KS

491

Carlsen

Trude

1986

NTNUI

31.46

1

KV 35-39

437

Fylkesnes

Elin Steinsbø

1975

Bremnes IL

26.28

Totalvinnar og løyperekord, kvinner

2

KV 35-39

424

Sørhaug

Janne

1976

41.55

1

KV 40-44

487

Eik

Margun

1971

Rosendal Turnlag

29.55

2

KV 40-44

438

Årthun

Marit

1967

Matre IL

30.21

3

KV 40-44

442

Tveit Michalsen

May Britt

1967

Sauda IL

31.45

4

KV 40-44

448

Sørhus

Laila

1968

36.09

5

KV 40-44

476

Herheim

Laila

1967

Sauda IL

37.52

6

KV 40-44

433

Stokkevåg

Britt Randi

1969

IF Klypetussen

44.21

1

KV 45-49

459

Orten

Elise

1964

IL FRI

30.33

1

KV 50-54

452

Solheim

Marit

1961

Skånevik IL

42.17

1

KV 55-59

494

Bondevik Fjæra

Helga

1955

45.55

MENN:

1

G-10

454

Silde

Kristian

2001

Etne IL

37.06

2

G-10

492

Medhus

Bård Olav

2002

Røldal IL

37.51

1

G-11

482

Fylkesnes

Johannes

2000

Bremnes IL

33.42

1

G-16

498

Austevoll

Håvard

1995

Kalandseid IL

28.53

1

G-17

457

Rullestad

Erik

1994

FRI

26.48

2

G-17

493

Brandtzæg

Øyvind

1994

34.03

1

G-18

497

Bergane

Vegard Årthun

1993

Matre IL

23.58

1

MJ

440

Kårbø

Harald

1992

Stord IL

25.24

1

MS

434

Vestbø

Thomas

1989

Vindafjord IL

23.16

Total vinnar og løyperekord, menn

2

MS

445

Thygesen

Torgeir Skare

1989

IL Korlevoll-Odda

25.33

3

MS

439

Kolbeinsen

Jarle Kvåle

1986

IF Klypetussen

26.58

4

MS

478

Heggebø

Kristian

1988

Vindafjord IL

27.08

5

MS

481

Førre

Magnus

1986

CK Haugaland

27.31

6

MS

426

Berge

Nils Kristian

1990

Røldal IL

28.38

7

MS

436

Limo

Robert Kipor

1982

Kenya

28.48

8

MS

496

Bondevik

Halfdan

1987

Janus IF

30.01

9

MS

466

Larsen

Bjørnar

1987

Vindafjord IL

30.23

10

MS

480

Gjerde

Vegard

1986

Gjerdesmetten IL

31.50

11

MS

446

Odland

Ketil

1978

34.16

12

MS

499

Andersen

Andreas

1978

Hgsd. Sykehus B.I.L.

36.32

13

MS

500

Andersen

Alf

1977

42.22

1

MV 35-39

432

Aukland

Anders

1972

Oseberg Skilag

24.07

2

MV 35-39

486

Erland

Sveinung

1973

25.10

3

MV 35-39

425

Vea

Johnny

1972

CK Haugaland

25.18

4

MV 35-39

435

Chesumei

Francis Kipketer

1976

Kenya

25.31

5

MV 35-39

463

Melkeraaen

Robert Stråbø

1974

FRI

33.16

6

MV 35-39

458

Ramsvik

Rune

1972

Etne IL

35.27

1

MV 40-44

464

Lasavicic

Jarec

1970

Polen

25.23

2

MV 40-44

443

Tveit

Morten

1971

Sauda IL

25.48

3

MV 40-44

453

Skaar

Ingvar

1971

Statoil BIL

26.30

4

MV 40-44

429

Styrvoll

Kjetil

1970

27.19

5

MV 40-44

428

Nilsen

Trond Inge

1969

27.22

6

MV 40-44

471

Jegteberg

Robert

1969

Bykle IL

33.36

7

MV 40-44

455

Silde

Johannes

1971

Etne IL

37.37

8

MV 40-44

490

Dingemans

Arie Jan Gysbert

1971

40.18

9

MV 40-44

477

Henriksen

Trygve Gunnar B.

1969

IF Klypetussen

46.14

1

MV 45-49

484

Fjæra

Torleif

1963

FRI

28.45

2

MV 45-49

456

Skrunes

Reidar

1966

29.33

3

MV 45-49

475

Herheim

Øyvind

1965

Sauda IL

29.47

4

MV 45-49

427

Dommersnes

Thor Arne

1965

Hydro B.I.L.

30.56

5

MV 45-49

488

Dybdahl

Eivind

1965

CK Haugaland

32.36

6

MV 45-49

472

Jegteberg

Kurt Reidar

1964

Matre IL

33.56

7

MV 45-49

468

Kvinnesland

Asbjørn

1964

37.02

8

MV 45-49

474

Hetland

Håvard

1962

Tysvær kano- og kajakklubb

57.31

1

MV 50-54

451

Steinsund

Jan

1957

HIL

28.54

2

MV 50-54

441

Vad

Bernt Øyvind

1957

Stord IL

30.48

3

MV 50-54

461

Nilsen

Jan Hovda

1959

36.43

4

MV 50-54

495

Bondevik

Gunnar T.

1960

36.52

1

MV 55-59

431

Måkestad

Karsten

1956

IL Korlevoll-Odda

26.58

2

MV 55-59

430

Ekrheim

Ove

1956

Etne IL

32.25

3

MV 55-59

444

Tjensvoll

Odd Arne

1954

35.25

4

MV 55-59

462

Måge

Harald

1954

IF Klypetussen

37.32

1

MV 60-64

489

Duesund

Skjalg

1948

IF Klypetussen

29.53

1

MV 65-69

485

Eskeland Eide

Øystein

1945

Stord TIL

36.44

2

MV 65-69

449

Sørensen

Stein H

1943

GTI Stavanger

38.53

3

MV 65-69

479

Gundersen

Gunvald

1942

IF Klypetussen

44.19

4

MV 65-69

467

Lande

Kjell

1945

B.I.L. Zinken

51.16

Ukjent

470

Klungtveit

Jon Magne

55.46

www.langfossopp.no

 

RESULTATLISTE TUR/TRIMKLASSE LANGFOSS OPP 2011

FELLESSTART Kl 11.00

STARTNR.

ETTERNAMN

FØRENAMN

KLUBB

T I D :

274

Aksland

Irene

Sauda IL

TUR

273

Aksland

Nils Olav

Sauda IL

TUR

263

Alvseike

Eli

TUR

241

Bendiksen

Unni

Røldal IL

1.33.02

269

Bergane Årthun

Lovise

Matre IL

TUR

271

Bergane Årthun

Magne

Matre IL

TUR

270

Bergane Årthun

Ruth Solveig

Matre IL

TUR

265

Bjugan

Elisabeth

Odda IL

TUR

252

Roald

42.21

245

Bøthun

Marthe

Skånevik IL

59.18

246

Bøthun

Per Ivar

Skånevik IL

59.20

254

Dalseid

Solgunn

37.26

219

Eintveit

Gisle

IL Gro

58.12

266

Ekkje

Berit

Røldal IL

1.33.02

251

Engdal

Laila

FRI

1.19.04

275

Fjæra

Signe Ellen

FRI

34.35

268

Fylkesnes

Runar

Bremnes IL

1.29.10

267

Fylkesnes

Rune

Bremnes IL

1.29.10

249

Halleland

Leif

IF Klypetussen

42.05

259

Hauglid

Frank

IL Korlevoll - Odda

48.03

220

Hebnes

Trine

48.40

257

Henriksen

Sigrid

TUR

221

Hustoft

Inger Marie

48.40

222

Jeiskelid

Siv Kristin

Bykle IL

1.26.07

264

Jensen

Gurine

IF Klypetussen

TUR

223

Kallevåg

Ingrid

58.34

224

Kallevåg

Roy

59.06

272

Kalstveit

Kari

IL Skjoldar

51.20

225

Kaltwasser

Nina

FRI

TUR

260

Kristiansen

Bjørn

Skånevik IL

1.11.52

227

Lund

Anne Marit

1.24.09

235

Lykkebø

Madelen

TUR

226

Lønning

Jens Ivar

47.12

242

Medhus

Maria

Røldal IL

TUR

248

Mosdal

Anne Iren

Ølen IL

1.18.33

247

Mosdal

Peder

Ølen IL

1.18.48

228

Mæhle

Ole

48.54

229

Mæhle

Ole Alexander

49.40

261

Nedreskår

Anne

Skånevik IL

TUR

230

Ness

Martin Hjelmervik

1.06.58

231

Nielsen

Charlotte

1.28.48

Funksj.løp

Rullestad

Nils

FRI

TUR

262

Rullestad

Sondre

FRI

1.02.10

232

Røgelstad

Julie

Skånevik IL

1.12.06

233

Røgelstad

Kristine

Skånevik IL

52.38

234

Røgelstad

Lene

Skånevik IL

1.12.01

255

Rønhovde

Kjetil

Odda O-lag

46.03

Funksj.løp

Samland

Olav

IF Klypetussen

1.02.00

Funksj.løp

Sellevold

Gisle

IF Klypetussen

57.58

258

Storhaug

Bernt Jarle

Odda O-lag

34.54

Funksj.løp

Straumsøy

Anne Grethe

IL Gro

TUR

236

Sævareid

Inge

50.51

Funksj.løp

Tesdal

Grethe

30.05

237

Thuestad

Gunvor

1.17.22

239

Toadalen

Geir

Bjoa IL

39.54

238

Toadalen

Lars

Westcon

40.45

256

Underdal

Synnøve

Odda O-lag

46.02

253

Vaa

Tore

37.13

240

Vannes

Anita Voster

Skånevik IL

59.50

243

Vannes

Bernhard Voster

Skånevik IL

36.50

244

Veland

Harald

Dartsupply

1.28.51

250

Øyre

Ingebjørg

FRI

1.24.47